logo
logo
Rada Powiatu » komisje Rady » 2014-2018
Komisja Polityki Spo艂ecznej, Zdrowia i Bezpiecze艅stwa Publicznego



Komisja Edukacji, Kultury, Sportu, Polityki Spo艂ecznej i Zdrowia o zakresie dzia艂ania: edukacja, kultura, sport, turystyka, ochrona zabytk贸w, ochrona zdrowia, pomoc spo艂eczna, wspieranie os贸b niepe艂nosprawnych, polityka prorodzinna, przeciwdzia艂anie bezrobociu, bezpiecze艅stwo obywateli, ochrona praw konsument贸w:

1) Cichacka El偶bieta - przewodnicz膮ca,
2) Chmielewski Jan - z-ca przewodnicz膮cej,
3) Berdzik Ryszard,
4) Bitenc Miros艂aw Andrzej,
5) Budynek Janusz Zenon,
6) Darczuk Walenty,
7) Kr贸likowski Bart艂omiej,
8) Lipi艅ski Kazimierz,
9) 艁uszczy艅ski Micha艂,
10) Ostolski ariel,
11) Pniewski Artur,
12) St臋pie艅 Stanis艂aw,
13) To艂oczko Wiktor.


TypRozmiarPobierzKomentarzData dodaniaLicznik 
.DOC53 KB POBIERZPorz膮dek posiedzenia 19.02.2015 r2015-02-16 12:59:26376
.DOC56 KB POBIERZPorz膮dek posiedzenia 19.03.2015 r2015-03-17 11:18:54370
.DOC112.5 KB POBIERZPorz膮dek posiedzenia 23.04.2015 r2015-04-16 14:55:19338
.DOC58.5 KB POBIERZPorz膮dek posiedzenia 18.06.2015 r2015-06-10 08:31:15345
.DOC57.5 KB POBIERZPorz膮dek posiedzenia 24.09.2015 r2015-09-21 12:08:32331
.DOC46 KB POBIERZPorz膮dek posiedzenia 22.10.2015 r 2015-10-19 08:49:18329
.DOC50 KB POBIERZPorz膮dek posiedzenia 17.12.2015 r 2015-12-11 13:15:49341
.DOC48 KB POBIERZPorz膮dek posiedzenia 21.01.2016 r2016-01-14 07:57:39329
.DOC56.5 KB POBIERZPorz膮dek posiedzenia 09.03.2016 r 2016-03-04 14:31:45336

Autor : 
Opublikowa艂(a) : Artur 呕muda
Data wprowadzenia : 2015-02-06 10:41:31
Data ostatniej modyfikacji : 2016-05-25 13:22:28
Liczba wy艣wietle艅 : 909

Redaktor  Data modyfikacji 
Artur 呕muda  25.05.2016 12:04poka偶 t膮 wersj臋
Artur 呕muda  16.02.2015 12:01poka偶 t膮 wersj臋
Artur 呕muda  06.02.2015 10:20poka偶 t膮 wersj臋
Artur 呕muda  06.02.2015 09:41poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 10590437